“ШАПРАН ГРУП” СТАЛА НОВИМ УЧАСНИКОМ НАДПУ

ТОВ “Шапран Груп” стала учасником Національної асоціації добувної промисловості України (НАДПУ). Відповідна угода була підписана 1 березня 2024 року власником компанії Сергієм Шапраном та засновницею та виконавчою директоркою НАДПУ Ксенією Оринчак.
“Наша компанія є успішним великим інвестиційним фондом та вже більш як 13 років займається інвестиціями у різні сфери бізнесу та діяльності. Новий для нас напрямок – це видобування надр та якісне проведення повного спектра гірничих робіт. Ми раді долучитися до Національної асоціації добувної промисловості України для подальшої співпраці та реалізації проєктів”, – заявив Сергій Шапран, власник Shapran Group, після підписання угоди з НАДПУ.
“Мені приємно вітати нового учасника Національної асоціації добувної промисловості України. Рада, що все більше промислових компаній звертають увагу на сферу надрокористування. Це свідчить про перспективність галузі”, – прокоментувала Ксенія Оринчак, виконавча директорка НАДПУ.
Довідка:
ТОВ “Шапран Груп” — це інвестиційна група компаній, що охоплює бізнеси у секторі металургії, будівництва, логістики, агросектору та медицини. Всі компанії мають можливість повного циклу виконання замовлень. Одна з найбільших компаній інвестиційної групи: «Alumeta Group», акціонером якої є Сергій Шапран. Компанія займається роботою у сфері алюмінієвого бізнесу, виготовленням та реалізацією алюмінієвих конструкцій та профілю будь-якого типу. Головним постачальником сировини до «Alumeta Group» є Броварський алюмінієвий завод (BRAZ), який вже багато років залишається лідером на ринку алюмінію в Україні та працює з партнерами більш ніж в 30 країнах світу.
Національна асоціація добувної промисловості України (НАДПУ) – сучасна бізнес-асоціація, яка координує та просуває ініціативи своїх членів через законотворчість, висвітлення у ЗМІ, офіційні звернення до органів влади, парламенту та Офісу Президента. Асоціація входить до громадських рад центральних органів виконавчої влади, урядових робочих груп та Реєстру прозорості ЄС. Учасниками НАДПУ є провідні добувні та промислові підприємства: “Полтавський ГЗК”(Ferrexpo), “УкрЛітійВидобування”, “Інгулецький ГЗК”(MetInvest); “Спис Україна”, “Онур Конструкціон Інтернешнл”, ДП «Агробуд»; “Kovalska Industrial-Construction Group”. Крім того, Асоціація тісно співпрацює з компанією “Заваллівський графіт” та іншими гравцями ринку.

Більше Новин