Керуючись прогресом та якісним сервісом. НАДПУ відвідало V Міжнародну спеціалізовану виставку гірничодобувної промисловості

Сьогодні в Києві на території Міжнародного виставкового центру розпочала свою роботу провідна виставка гірничодобувної галузі. Основною тематикою експозицій стали технології та послуги завдяки яким вітчизняне надрокористування стає дедалі більш конкурентоздатним у світі.

Там нам вдалося поспілкуватися з представникам таких компаній як Pozitif Sondaaj (надають доступ до повного циклу розвідки та видобутку рудних корисних копалин), «Західнадросервіс» (буріння та розвідка вуглеводнів), «Тексіка» та «ГлавСпецСнаб» (виробництво спеціального одягу та екіпіровки для ГМК), TDC та «Альфатех» (офіційні дилери кар’єрної техніки таких світових гігантів як Hyuindai, Bobcat,Tatra, Sinotruck), дочірнім підприємством компаній Duetz та Atkinson.

Цікаво, що всі учасники виставки відзначили надзвичайно високий потенціал української добувної галузі та можливості для супутніх бізнесів, яка вона створює. Цьогорічна виставка продемонструвала, що нашому ринку притаманна висока конкуренція, а вітчизняні компанії готові до чесної конкуренції зі світовими лідерами.

 

7,8 л двигун фірми Deutz, що встановлений на кар’єрні самоскиди фірми BELL

 

Голова відділу міжнародних операцій Pozitif Sondaaj Канберк Озен так висловився з цього приводу: «Після набуття незалежності Україна отримала надзвичайно широкий простір для вражаючої реалізації власного ресурсного потенціалу в добувній промисловості. Цей фактор є надзвичайно привабливим для таких іноземних компаній як Pozitif, що володіють технологіями повного циклу видобутку корисних копалин».

 

Не залишилася без уваги відвідувачів також і професійна освіта. Дрогобицький коледж нафти та газу представляв доктор Юрій Хомош.

Наш навчальний заклад готує не просто фахівців галузі, а людей, які зможуть застосувати фундаментальні знання в інших сферах промисловості. Ми намагаємося дотримуватися високих стандартів професії та готові до запуску дуальної системи отримання професійної освіти. Спільними зусиллями з майбутніми роботодавцями ми зможемо наблизити навчальний процес до виробничих реалій, зробити його цікавим та підвищити конкурентоздатність випускників. Наразі схожий експеримент вдало зарекомендував себе на Полтавщині.

Асоціація сподівається, що в майбутньому щорічна виставка продовжить слугувати майданчиком демонстрації успіхів українського надрокористування. Бажаємо всім гарних контрактів та яскравих вражень!